Search Posts

Чергова порція секретів в контакті

Які ж то нові секрети в контактє появилися? Зараз ми подивимося і кожен секрет мережі в контакті обговоримо більш докладно. Досі нам було відомо що відвідувачів власної сторінки не можна було переглянути. Та зараз з’явилася можливість переглянути гостів у в контак, тобто в контакті.
Це робиться так: створюється публічна сторінка на своє ім’я. Далі на неї встановлюється віджет гості в контак тобто в контакті і все, тепер ви будете бачити хто відвідував вашу сторінку в контакті. Та взагалі то краще відвикайте від цієї мережі, бо згодом коли раптом сервери всі полетять, то у вас буде від цього ломка.
А ще можна сказати що в контакте для мене став нуднішим. Там чимраз менше для мене цікавого і я поступово переходжу на твіттер. На твіттері багато можна почитати по своїй професії та знайти потрібних людей.

Та багатьом у мережі цікаві тільки статуси вконтакті та інша подібна шумовина.

А ще можна заспівати пісеньку про нашу любиму соціальну мережу, в якій беруть участь вже понад сотня мільйонів людей, звісно що багато хто має по кілька сторінок.
У мене наприклад їх є три, а було 5 та деякі зламали чи то заблокували. Отже пісенька:зайду в контактєв контак контактіне можу більшея там сидітибо мене тягне вже кудись вийтизайду в контактев контак-контактіа потім вийдупіду щось вип’ю.

Напишіть відгук