Search Posts

Більше немає рейтингу в контакті

Ха, немає більше рейтингу в контакті. Досі купа людей неначе навіжені старалися підняти рейтинг в контакте і шукали як його підняти. Куди подівся рейтинг в контактє? Всі переживають і напевне впадають в істерику, адже скільки грошей на те пішло.

А тепер все пішло коту під хвіст. Щоб його підняти, треба було купити голоси. Звісно можна було і не купувати голоси, а хтось міг за вас проголосувати, якщо ви така унікальна чи унікальний прикол загоните.

Та зараз все пропало, як каже одна — “пропало всьо”. Хоча я так дивлюся і свій рейтинг в контакті побачити можу, але коли заходжу на чиюсь сторінку, то його не видно. Скоріш за все його сама система буде враховувати, але тільки для себе.

сучасна технологія вирощування гороху

Бо зараз на перших місцях за рейтингом як правило якісь нудні і нецікаві люди. Вони просто взяли і накрутили собі рейтинг за допомогою програм поштовиків, де інтернет-заробітчани сидять і клікають за копійки.
А можливо в контакті і буде показувати ваш рейтинг в контакті, але за певну суму. Зроблять щось платним. Це зараз дуже вигідно, тому що є десятки тисяч, якщо не мільйони контактерів, які тільки сидять цілими днями в мережі.
Вони так як любителі протратити всі гроші на гральних автоматах, будуть відкривати рахунки у вебмані і слати гроші Дуровим, які збільшать свій прибуток до небачених висот, прямо так як засновник Фейсбука.

Ще звісно всіх цікавлять статуси вконтакті якими тепер хоч греблю гати.

А наразі я краще скажу, що не переживайте за те куди подівся рейтинг в контакті.

Напишіть відгук