Search Posts

Альтернатива землеробству

Альтернативою землеробству є тваринництво. Вирощування великої рогатої худоби, кіз, коней, та інших тварин для їхнього майбутнього споживання є справою не менш прибутковою як землеробство. Хоча можна і поєднувати два види сільських занять.
Тут важливим моментом є попит на тварин.

Адже потрібно десь переробляти м’ясо та збувати молоко. Обсяги поголів’я залежать також від вкладеної праці. Крім того наприклад є м’ясна, м’ясо-молочна і молочна породи корів. Тобто обсяги молока залежать від породи корів, яких  ми утримуємо. Якщо вирощувати для отримання молока корів м’ясної породи то ми не отримаємо бажаного результату.

коли найкраще садити часник

Тому важливою є закупівля племінної худоби для різних напрямів. Якщо враховувати ці та багато інших напрямів то можна вийти на прибутковий рівень. Багато фермерів які мають ферми для того щоб збільшити масу корів і виручити більше грошей від їх продажу використовують різні харчові добавки.

Однак це м’ясо неякісне і можливо навіть шкодить здоров’ю. Та варто не братися за подібні штуки а показувати себе на ринку гарною репутацією, тобто якістю свого продукту і тоді попит на нього буде більший як на продукт неякісний.

Напишіть відгук