Search Posts

Вирощування капусти

Капуста є корисним овочем, який вирощують на наших городах. Розрізняють такі сорти капусти як білокачанна капуста, яка є найбільш поширена, пекінська капуста, брюссельська капуста, червонокачанна, цвітна капуста і кольрабі. Звісно ще є деякі рідкісні сорти, такі як каранет. Вирощування капусти є складнішим процесом якщо ви хочете щоб вона виросла великою.

Капуста також ще поділяється за часом дозрівання. Так розрізняють ранню або яру капусту, капусту середньої спілості і є ще пізня капуста. Рання капуста дозріває через 90-120 днів. Капуста середньої спілості дозріває через 120-150 днів після саджання а пізня капуста через 150-180 днів після висадки.

як і коли садити зимовий часник

Характеристика капусти. Капуста це така овочеподібна рослина, яка має тонкий стовбур а зверху грубу скручену із листя голову. Капусту можна квасити, жарити закручувати, робити салати. Але треба більш детально розказати про технологію вирощування капусти.Вирощування капусти полягає в тому, що її вирощують із розсади. Розсада капусти вирощується із насіння, однак це більш складний процес. Хоча насіння капусти також може сходити в домашніх умовах.
глибинні водяні насоси
Капусту ранню садять з 15 по 25 квітня. Хоча якщо погодні умови несприятиві і холодна зима, то можна садити розсаду капусти і пізніше. Що стосується вирощування капусти то наскільки я знаю то її садять на площі не більшій 10 м?, але добре якщо земля на якій вона висаджується є родючою. Також на кожен м? треба не більше 5 кг перегною. Ранню капусту варто садити на відстані 40 сантиметрів одна від одної а також щоб між кожним рядом була не менша відстань. Дуже добре, якщо розсаду  капусти вирощувати у парнику.
Розсаду капусти середньої спілості можна садити на відкритому просторі. Таким чином вирощування розсади капусти є нескладним процесом. Її варто садити у період з кінця травня до початку червня. Технологія вирощування капусти такого періоду спілості нічим особливим не відрізняється. Для удобрення можна використати перегній, а також компост.

Пізня капуста вирощується так само як і середньоспіла, бо достигає практично в один і той самий період. Там всього на-всього місяць різниці у достиганні. Вирощування капусти полягає в тому, що її розсаду потрібно садити рідше, бо для неї потрібна більша площа. Тобто треба садити розсаду капусти з інтервалом у 60 сантиметрів. Оскільки вона пізно достигає і крім того простір великий, то можна між пізньою капустою садити редиску, петрушку та інші рослини. Хоча це можна робити із іншими сортами капусти, які достигають раніше.

Напишіть відгук