Search Posts

Вирощування дині в Україні

Диня це такий плід який потребує багато тепла. Вона достигає тільки коли є сонячне і тепле літо. Найкраще у наших умовах садити диню за допомогою глечикових саджанців, або за допомогою накриття плівкою чи у теплиці. Коли ще вирощується розсада дині то рослину треба прищепити над четвертим листком.
сучасна технологія вирощування гороху
В кінці травня можна посадити саджанець дині у відкритий грунт. В чому полягагає вирощування дині? Кожен саджанець дині саджають на відстані між рядами 75 сантиметрів а у ряді півтора метри. Догляд за динею полягає у розпушуванні землі між рядами, поливанні та удобрюванні. Коли диня росте то її стебла треба розміщувати рівномірно на ділянці де ми її вирощуємо.

селера в харчуванні

Коли диня дозріває то починає гарно пахнути. Також можна розпізнати що диня достигла коли колір її плодів стає жовто-коричневим. Потім на плоді починає формуватися така собі сітка. Накінець саме стебло відстає від стебла, тобто диня вже точно достигла. Хоча диня і солодка, але я чомусь її не люблю, більше мені до вподоби чомусь кавуни та гарбузове насіння.

Напишіть відгук