Search Posts

Цвітна капуста

Цвітна капуста це однорічна рослина, голівка якої нагадує собою суцвіття квітки. Стосовно зберігання цвітної капусти, то ситуація плачевна: вона довго не зберігається. Тому садити цвітну капусту треба декілька разів на рік.

Щоб виростити капусту і споживати влітку, треба робити посів капусти із 25 по 30 квітня. Наступну партію капусти треба посадити 10 травня, потім 20 травня і нарешті останню партію нашої цвітної — 30 травня.Є багато сортів цвітної капусти: Скороспілка, Вітчизняна, Рання Грибовська.
технологія вирощування фасолі
Вирощування цвітної капусти має певні особливості. Така капуста потребує багато вологи і добре удобрений грунт. Якщо її не поливати, то голівка буде маленькою. Садити розсаду капусти треба на відстані 60 сантиметрів між рядами і з інтервалом у ряді 40 сантиметрів.

Вирощування капусти передбачає, що коли голівка цвітної капусти почне дозрівати і сформується, то її потрібно захистити від сонця обламавши листок із капусти і помістивши зверху на голівці, бо інакше вона пожовкне, як у багатьох господарів.

Як виростити розсаду? Треба насіння капусти висіяти у ґрунт у лютому десь на підвіконні. У середині квітня треба висадити розсаду у теплиці.

Напишіть відгук