Search Posts

Сорти капусти

Більш детально розглянемо різні сорти капусти.

Капуста кольрабі. Ця капуста дає високий урожай. Якщо добре її доглядати то можна зібрати 6-7 кг/м?. Вирощують капусту кольрабі за допомогою розсади. Але можна і за допомогою посіву насіння. Достигає ця капуста через 80-90 днів після дати посіву. Капуста кольрабі має грубий стовбур, який також споживають. Її можна їсти навіть сирою бо вона має солодкавий смак, кольрабі є багатою на вітамін С.

коли треба садити часник на зиму

Савойська капуста. Щоб виростити савойську капусту, треба мати навики вирощування капусти звичайних сортів. Капуста має зморшкувате листя а також на відміну від капусти білокачанної — темно-зелений колір.

Капуста брюссельська трохи відрізняється від звичайної білокачанної капусти. Брюссельська капуста має високе стебло, на якому ростуть листки у яких розташовані маленькі качани. Качани цього сорту капусти за розміром є не більшими ніж куряче яйце. Ця капуста є однією із найбільш цінних овочів.

Коли капуста достигає, то її зрізують біля кореня, очищають від листя і вона може так зберігатися три-чотири місяці. Для продовження терміну зберігання цієї капусти її можна з коренем прикопати у пивниці. Але перед цим треба очистити від листя.

Червонокачанна капуста використовується для салатів. Її вирощують так само як і білокачанну капусту. Є такі сорти як Гако та Кам’яна Голівка. Її використовують як прикрасу святкового столу.

Також є ще такий сорт капусти як цвітна капуста.

Напишіть відгук