Search Posts

Картопля готова до саджання

Картопля стояла цілу зиму і пора її уже садити. Саджання картоплі дуже виснажливий процес. Але разом із тим картопля дає можливість вижити простому українському селянину. Посадивши 10 мішків насіння картоплі, при хорошому врожаї можна зібрати цілих 50 мішків.

Тому коли немає що їсти, то здебільшого їдять картоплю. На кожному українському столі чи не щодня є страви з картоплі, цей заокеанський продукт дуже добре у нас прижився. Картопля в Україні є неначе своїм, рідним продуктом харчування. Колись коли були голодні часи то садити лупину від картоплі і вона як не дивно, давала врожай.

Продаж картоплі не дуже прибуткове діло, тому що мішок коштує десь 30-50 гривень. Хоча якщо вирощувати досить багато то можна заробити. Але праця вкладена в те вирощування є набагато більшою ніж заробіток. Хоча можна механізувати весь процес садіння і збору врожаю. В нас по селах це мало поширено і здебільшого все робиться вручну за допомогою сапи.

Однак навіть ще сто років тому були картоплекопалки і саджалки. Вони називались картоплянами. Тепер також є багато всякого обладнання.

Поговоримо про технологію вирощування картоплі. Є регіони України де саджають приблизно так: роскалем роблять ямку, туди кидають картоплю і припорпують.

Однак у мене в селі перш за все орють город. Потім роблять культивацію. Далі що треба робити, далі за допомогою кінно-тяглової сили або міні тракторів роблять рівці. Потім береться відро картоплі і з інтервалом у довжину стопи кладеться посадкова картопля. Потім інша бригада помагачів іде і загрібає сапами насіння картоплі. Ось так виглядає процес посадки картоплі.

Потім залишається позбирати бур’яни і поскладати їх у купки які потім перегниють і перетворяться у добриво. Картопля рання сходить досить швидко. Її ще називають скороспілкою і їдять у кінці травня. Тут починається марудна справа поління картоплі від бур’янів, збирання і травлення колорадського жука та інших шкідників. Коли картопля підростає, її треба підгортати кіньми. Перед тим її сапкують від бур’янів.
міні водяні насоси
Потім коли гичка засихає, то восени або у серпні пора збирати урожай. Не буду описувати сам процес збору картоплі бо він дуже схожий на процес саджання. А тепер коли ми зібрали нашу бульбу то можна і віддихнути. В нас картоплю ще називають мандибурка.

Що тільки не приготуєш із картоплі!

Ось які страви із бульби можуть бути створені вмілими руками:

– фарширована картопля
– запечена картопля
– голубці з картоплею
– картопля з грибами
– вареники з картоплею
– картопля тушена.
Та й багато інших, я наприклад їм бульбу жарену, варену, жарену цілу або качільцями.

Накінець зазначу що мають значення сорти картоплі. Кожні кілька років треба купувати нові саджанці, бо стара поступово вироджується. Ще картопля одного сорту може схрещуватись із іншими, тому її треба садити десь подалі від інших городів із картоплею, щоб не змішувати. Також скажу про зберігання картоплі: її варто зберігати у погребі а якщо немає місця, то можна викопати яму серед городу і зберігати там.

Напишіть відгук