Search Posts

Заробити гроші в інтернеті на тізерах

Робота через інтернет може бути також такою, яка не потребує постійного написання статтей і розміщення постів. Ця робота полягає у тому, що треба розмістити блок із рекламою на своєму сайті і коли люди будуть тиснути на малюнки то ви будете отримувати якісь копійки. Вони звісно не такі великі як ціна за постові, але якщо у вас сайт має відвідуваність 1000 людей на добу, то у день можна заробити більше як долар.

Все що потрібно робити, це треба збільшувати відвідуваність власного сайту і отримувати гроші за переходи по рекламі.  Правда є мінуси такої роботи через інтернет. Наприклад коли ви розміщуєте рекламу-тізер на сайті то там можуть транслюватися різноманітні реклами.

Для вас вони можуть бути цікавими, але для когось гидкими і надивившись на такі рекламки, відвідувач може більше не зайти на ваш сайт. Тому треба правильно налаштовувати сайт, вибираючи теми реклами, які сильно не дратують користувачів. Можу виділити дві системи заробітку на тізерах. Заробіток на тізерах це: Бодіклік цікава система, яка приймає тільки платні домени другого рівня, на платному хостингу.
Тізернет майже ідентична система попередній.

Полазивши по системах легко розібратися як ними користуватися. На цих системах люди зароблять непогані гроші, особливо коли у них сайти кулінарної тематики або сайти про дієти. Такі сайти можуть мати відвідуваність і 10000 відвідувачів, а це десь 10 доларів на день, якщо не більше.

теплиця своїми руками

Все залежить також і від правильного розміщення блоків реклами, психології людей. Така робота через інтернет принесе одне задоволення, адже вам залишатиметься тільки підримувати відвідуваність на певному рівні.

Напишіть відгук