Search Posts

Заробіток з гетгодлінкс

Робота через інтернет… скільки багато приємних спогадів вона навіює. Перші зароблені власноруч гроші, перші невдачі, обмани, заплачені гроші за інтернет. Сьогодні поговоримо про заробіток на ще одній біржі вічних посилань.

Робота через інтернет на гетгодлінкс.

Гетгодлінкс дозволяє заробляти на сайтах у яких великий піар. Або навіть якщо піар більше нуля. Поки що ця система заробітку для мене є самою прибутковою. Заробітки тут на порядок вищі ніж на інших системах. Все тому, що є у мене один сайт із порівняно великим піаром.

коли потрібно садити часник

Сайти з піар 3 там можуть заробляти 60 рублів за постовий. Та я поставив ціну 50 рублів і заявок повалило значно більше. Вже один раз виводив гроші із цієї системи. Чудова біржа, яка буде перспективною, якщо пр гугла не відмінять. Та я не думаю, що це відбудеться. Тоді перейду повністю на заробіток за допомогою трафіку.

Робота через інтернет на гетгодлінкс має певні особливості. Коли додаєте сайт то перший вивід можливий тільки через три місяці після виконання першого завдання. Це потрібно для того, щоб уникнути можливого обшахраювання людей. Я вже цей термін пройшов. Багато людей зрозуміли переваги цієї системи і працюють з нею для просування запитів у пошукових системах.

Що варто пам’ятати, серед тих хто пропонують вам завдання є багато людей нездорових, їх називають у інтернет-середовищі неадекватами. Вони можуть давати до виконання якісь незрозумілі, або занадто складні завдання, які вплинуть навіть на дизайн вашого сайту, можуть постійно слати завдання на доопрацювання.

ювілейні дати

Хоча по правилах системи такі вимоги заборонені. Тому я довго не думаючи відправляю таких рекламодавців у чорний список, і вони не можуть більше для певного сайту надсилати завдання. Краще заробити менше, але зберегти нерви. Робота через інтернет і повинна бути такою яка приносить задоволення, а не поганий настрій, це не базар, де можна махлювати.

Напишіть відгук