Search Posts

Заробіток в інтернеті зменшився

Багато я пишу про такий вид діяльності як заробіток в інтернеті. Деколи вдається написати цікаво, а деколи не дуже. Хочу сказати, що заробіток у блогуні останнім часом взагалі зник. Я нічого не заробляю на ньому. Заявок нуль. Треба збільшувати пузомірки, тобто тіц і пр сайтів які у мене є, щоб зріс заробіток. 

Багато кажуть, що заробітку в інтернеті немає. Та я скажу, що є. Бо щодня читаю блоги людей які успішно заробляють в інтернеті і то немалі суми. Наприклад якщо ваш блог чи сайт має тіц від 10, то ви можете його добавити в систему гогетлінкс. Там можна продавати постові із кожного вашого запису на сайті. Але не можна продавати більше одного такого постового.

Хоча  це не є великою проблемою, бо мінімальна ціна за такий постовий у одному записі становить 60 рублів, або 2 долари чи 16 гривень. Тобто якщо писати щодня по 3 записи, то можна заробляти як офісний працівник чи більше як прибиральник. Я особисто бачив один такий блог де тіц становить 100 і його власник пише щодня по 5-8 постів, у кожному з яких продає постові від 5 доларів. А за огляди він бере по 10-20 доларів. Скільки він у місяць заробляє: не менше 500-600 доларів.

Значить запит як заробити гроші в інтернеті не є таким вже й нереальним, так само як і заробіток вдома. Багато скаже, що треба гроші вкласти, щоб заробляти так багато в інтернеті. Та можна це зробити простіше. Треба просто щодня безперестанку спамити по всіх можливих ресурсах крім відвертих гс-ів.

капуста броколі

Якщо так неухильно працювати то пузомірки будуть рости. Я так зараз і роблю. Щоб це було простіше треба зареєструватися на гугл рідер і добавляти рсс всі можливих сайтів туди, а потім легко звідти читати останні новини і залишати коментарі  із посиланням на свій сайт. Ось такий можливий заробіток в інтернеті. 

Напишіть відгук