Search Posts

Заробіток в інтернеті на оплачуваному форумі

Привіт усім, сьогодні поговоримо про такий спосіб заробітку як писання коментарів на оплачуваних форумах. Це  у якості додаткового заробітку в інтернеті.  Їх є напевне багато але я працюю на одному із них –  на казахському оплачуваному форумі . Там максимально одне повідомлення коштує 2 центи. Є повідомлення по одному центу і по пів.  А також можна безплатно писати у курілці.  Досі не можу зрозуміти сенсу цього формуму,  що платить нам гроші.

Можливо йому потрібен трафік на головний сайт от він і заохочує клієнтів. Взагалі wmbeast.kz нагадує велику компанію. Тут вам і букс де можна виконувати завдання: читати пошту і клікати за гроші. Ще є інвестиційний фонд де можна вкладати гроші але мінімальна сума від 50 доларів.

Тому я не дуже їм довіряю. Адже є інвестиційні пакети і по 500 доларів. Далі є онлайн казино, є ігри за гроші. Та в цих проектах я не беру участі по перше через малу швидкість інтернету, а по друге через те що там все побудовано на азарті, а не на реальній роботі. Тепер повернемось до оплачуваного форуму. Чи можна на ньому заробити реальні гроші? Я бачив учасників які уже вивели і по 15 доларів. Коли ви написали одне повідомлення то повинна пройти одна хвилина, щоб написати наступне – це є захистом від роботів.

Мінімальна сума для виводу становить два долари. Якщо щодня писати по 5 – 6 повідомлень то за місяць виходить два долари. На це йде зовсім небагато часу в день – 30-60 хвилин. Правда я заробив на проекті тільки 92 центи. Це тому що щоб щось написати, треба мати якісь думки а у мене криза жанру і тим більше я займаюсь і іншими проектами. Теми для спілкування різноманітні. По 2 центи оплачують такі теми як просування сайтів, поштовики, інвестиційні фонди. По одному центу різні бізнесові ідеї. Нарешті є регіональний відділ де можна писати по українськи.

Але платять там по пів цента за повідомлення. Ще я бачив що українською пишуть і в 2 центових темах. Правила на цьому форумі не такі жорсткі як на інших подібних. Не можна писати не в тему. Коли пишете про якусь новину із якогось сайту, то повинні залишати посилання. Ще є там такі слова які я поки що не розумію і чомусь не цікавлюсь – заборонений офтоп, флуд, також рекламувати свої ресурси можна тільки по тематиці, хоча в підписці можна ставити посилання.

ювілейні дати

Оце і все. Оплачуваний форум підходить для додаткового заробітку. Багато є що пропонують різну роботу на дому але я на то не ведусь бо то всьо розвод. Сума на оплачуваному форумі, де пишуть за гроші виходить невелика але якщо пару таких дрібничок за місяць додати до купи то вийде солідна сума.

Напишіть відгук