Search Posts

Заробіток на сайті на біржі сівега

Заробіток на сайті це один із різновидів заробітку в інтернеті. Одним із способів заробітку на вашому сайті є робота по продажу посилань. Продаж посилань може давати непоганий прибуток. У інтернеті є багато бірж посилань.
Є російські та англомовні. Серед англомовних є такі біржі посилань де можна їх продавати за ціною від 5 доларів. Однак я поки що не зрозумів як конвертувати гроші із пейпалу куди треба переводити гроші, тому тими біржами не користуюся.

Серед російських бірж посилань є багато нових. От наприклад біржа для заробітку на сайті сівега. Біржа має чудовий дизайн і я сьогодні добавив туди свій сайт. Подивимось, що вона мені принесе, який прибуток. При добавленні у біржу сівега можна вибрати, якою мовою ведеться ваш сайт чи блог.

ювілейні дати

Там на вибір є і українська мова. Ціни у системі досить непогані, за постовий можна брати від 10 гривень. Тому я думаю що можливо  зароблю на біржі сівега трохи грошей, головне щоб заявки йшли, а писати що знайдеться. Отакий от заробіток з інтернету на сайті.

Напишіть відгук