Search Posts

Заробіток на кліках впаде

Я колись багато писав про заробіток в інтернеті. Основою заробітку було сидіння на поштових спонсорах, тобто заробляння на кліках. Правда на самих кліках заробити багато було неможливо. А от на виконанні завдань можна було десь до долара в день мати, але якщо працювати по 5-8 годин на день.
Та зараз це все урветься. Бо у вебмані тепер нововведення. Щоб зареєструвати новий вебмані-гаманець, треба ввести свій номер телефону. Отже ви вже не зможете реєструвати на день по кілька таких гаманців, щоб реєструватися на буксах виконуючи завдання. 

Тому ці всі букси напевне не дадуть більше можливості заробляти так як колись. А багато людей саме завдяки їм почали заробляти в інтернеті. Поштовики все одно залишаться. От тепер появилося багато нових завдань. Наприклад лайки у соціальних мережах. Хоча якщо б ці люди які клікають пошукали добре в інтернеті, то знайшли б системи які за такі лайки платять набагато більше, наприклад соціалтулс чи твайт.

Ще можна переглядати інформацію, тобто рекламу на цих спонсорах, але це нам дасть десь долар-два у місяць. Навіть якщо ми будемо набирати рефералів, то вони нам не принесуть великий заробіток, бо самі будуть мало заробляти. Та все одно самі більші букси залишаться. Вони просто перепрофілюються.

капуста броколі

Завжди потрібна в інтернеті дешева робоча сила. Але накрутку із вебмані тепер  буде робити значно тяжче. Бо навряд чи хтось буде ходити щодня купувати новий стартовий пакет до мобілки, щоб підтвердити реєстрацію на вебмані а потім отримати із цього півдолара заробітку, витративши 25 гривень за стартовий пакет.

Напишіть відгук