Search Posts

Як заробити на форекс?

Як заробити на форекс? Це цікаве питання, яке мабуть турбує не одну сотню користувачів інтернету, які пробують заробляти на форексі. Про форекс я вперше дізнався, коли побачив рекламу на стовпі десь років 5 тому у нашому місті і там пропонувалась робота в інтернеті і писало що це не форекс.

Я тоді подумав, що виявляється є навіть робота в інтернеті, про яку я досі не чув і потім почав цікавитися нею. Та згодом, коли появилась можливість відкрити рахунок в інтернеті а саме вебмані, то зрозумів що форекс мені не під силу, адже там мінімальна сума потрібна 500 доларів. Тобто питання як заробити на форекс стало для мене закритим. Я зрозумів що таке форекс.

Форекс це фактично біржа, на якій скачуть показники і на її різниці заробляють гроші. Робота на форекс мене якщо чесно не дуже прикалує. От недавно я знайшов нового форекс-партнера FXstart, цей форекс партнер дає можливість заробляти вклавши невелику суму, навіть 10 центів. У мене на вебмані якраз завалялись кілька гривень, і я їх обміняв у центи та закинув на цей FXstart і думаю попробувати заробити щось на форекс.

Та думаю, що навряд чи багато зароблю на форекс, для початку треба все дізнатися про цей рахунок. Та радує те, що мінімальна сума, яку потрібно внести у FXstart, становить всього 10 центів. От тільки невідомо, чи можливо буде потім вивести гроші із цієї системи.

вірші про новий рік

Однак якщо вас цікавить робота на форекс, то ви можете спробувати заробити на форекс, та й отримати відповідь на питання як заробити на форекс на власній шкурі відчувши всі аспекти цієї роботи в інтернеті.

Напишіть відгук