Search Posts

Як заробити гроші в контакті

Заробіток в контакті є, але все залежить від того які зусилля ви прикладете, для того, щоб заробити гроші в контактє. Як заробляти в контакті? Недавно відкрилася нова партнерська програма, яка дозволяє заробляти гроші в контактє. Це система – vktarget чудова система для заробітку грошей в системі в контакті.

Все досить просто, треба зареєструватися в системі vktarget і почати заробляти гроші. Інтерфейс системи досить простий  і зрозумілий для кожного, тому те як заробляти в контакті перестає бути проблемою і перетворюється на звичайну річ, тобто отримання грошей в контакті.  В чому ж полягає заробляння грошей на системі vktarget за допомогою в контакте?

Все дуже просто, ви маєте гарну сторінку, маєте багато друзів та підписантів на вашу сторінку. Тому вам пропонують розмістити посилання у себе на стіні, тобто вам тіпа то інтересно і за це ви отримаєте відповідну суму. Наприклад я бачив там ціни за одне таке посилання на стіні від 7 центів. Якщо хтось натисне на це посилання на вашій стіні в контакте, то ви отримаєте 7 центів.

Також чудовий сервіс для заробітку smmok але завдань тут значно більше і відповідно заробити ще більше ні на вктаргет.
А якщо маєте групу вк то можна заробити на пліббер це спосіб заробляння грошей у вк в рази більше.
Чим більше людей переглянуть, тим більше грошей ви отримаєте. Однак є  завдання і більш дорожчі, тому заробити в контакті можна досить непогано, ці гроші можна потім перетворити у голоси в контакте, чи наприклад перевести на свій рахунок. Це один із способів заробітку в інтернеті, і чудово дає відповідь на питання, як можна заробити гроші в інтернеті.

Звісно, що гроші в інтернеті є у значно більших розмірах, однак одразу вийти на рівень сотень, навіть десятків доларів, не вийде. Тому можна почати із заробітку на акаунті в контакті за допомогою plibber. Або наприклад ви маєте групу в контакті і у ній є багато учасників. Це також можливість заробити непогані гроші, добавивши її у цю систему.

Напишіть відгук