Search Posts

Як заробити гроші в інтернеті

Як заробити в інтернеті, це цікаве питання для безробітних людей і вічно незадоволених своїми прибутками, або просто для студентів та школярів. Це тіпа додатковий прибуток, так сказати. Отже як заробити в інтернеті? Одні скажуть, що мовляв треба працювати, працювати і ще раз працювати.

Інші скажуть, що працювати це для лохів і потрібно щось простіше. Он вони вміють добре грати ігри і така робота в мережі їх цілком влаштовує. Наприклад коли граєш у лінейдж то із кожною перемогою ваш герой стає потужнішим, можна купити для нього зброю, обладунки, суперсилу і так далі. Відбувається апгрейд вашого героя. Потім його можна продати за вебмані.

Ціни до речі можуть бути і досить великими, одногрупник мені колись розказував що продав героя за 1500 гривень. Можна грати в азартні ігри, наприклад покер. Не треба ніяких рахунків у банку, а просто рахунок вебмані відкрити і на нього покласти гроші. Потім грається покер десь на покерстарс.
коли краще садити часник

Правда краще навчитися перше його грати. До речі недавно українець виграв чемпіонат світу по покеру в інтернеті. Виграв десь півмільйона. Та я думаю, скільки ж він програв. Стосовно другого способу заробітку в інтернеті то це тяжкий спосіб заробітку в інтернеті, тобто працювати працювати і ще раз працювати.

Як же ж працюють ці люди? Наприклад заробляють на твайті. Тобто на твіттері спілкуються з кимось, добавляють багато друзів, пишуть багато і розміщують рекламу від системи твайт. Тут заробіток в інтернеті буде десь гривень 60 у місяць. Але дехто заводить по кілька таких твіттер акауантів і заробіток збільшується.

Є ще тяжче рішення того як заробити в інтернеті, а саме треба створити сайт і продавати із нього посилання та постові або заробляти на партнерській програмі  чи контекстній рекламі. Тут вже все значно складніше. Наприклад треба мати гроші щоб купити домен, хостинг, потім треба писати постійно.

Розкручувати також досить складно. Треба або купувати посилання на свій сайт, або якось безкоштовно їх здобувати, але це ще тяжче просувати. Безкоштовно це проганяти свій сайт через профілі на різноманітних форумах і облікових записах. Але тут тяжка праця дає і свій відповідний результат.

картопля тайфун

Тут і відповідь на питання як заробити гроші в інтернеті, бо рахунок іде вже на десятки якщо не сотні а то й тисячі доларів. Це звісно значно краще, як працювати наприклад гружчиком на базарі, де ви бачите одразу результат роботи.

Заробіток на сайті одразу не прийде, тому люди нетерплячі скоріш за все закинуть цю справу в перші ж тижні а то й місяці. Та певний процент залишиться і буде працювати і такі люди якраз і становлять ядро тих хто заробляє в інтернеті.

Напишіть відгук