Search Posts

Робота в системі гогетлінкс

Робота через інтернет тема заїжджена і зашоркана. Та все ж продовжимо її мусолити. Цього разу перейдемо до систем серйозніших. Вони хоча і молоді та все одно зайняли певну нішу і приносять людям прибутки рівні зарплаті офісного працівника. Це біржі вічних посилань. Розглянемо один із способів заробітку на них. 

Робота через інтернет на Гогетлінкс.

Гогетлінкс це молода і чудова система для заробітку в інтернеті. Туди будь-кого не приймають. Ваш сайт повинен мати тіц від 10, гарний дизайн, не бути забаненим пошуковими системами. Статті повинні бути цікавими людям і створеними самостійно, а не скопійованими із інших сайтів.

Також сайти повинні мати деяку відвідуваність, хоча це неважливо. Система спеціально створена для просування сайтів за допомогою яндексу. Що ж на цьому сайті можна заробити? Маючи сайт з тіц 10 ціна за постовий становить не менше 60 рублів, хоча там мало знайдете сайтів із такою ціною.

Більшість сайтів там має ціну не менше 80 рублів і заявки йдуть кожного дня по кілька штук, головне вчасно їх виконувати, тоді їх буде приходити значно більше. Робота через інтернет на Гогетлінкс дозволяє при менших витратах часу заробити значно більше грошей.

газоблоки івано франківськ

В місяць з одного блогу з тіц 10 можна заробляти від 600 до 1000 гривень, а якщо виконувати більше трьох завдань щодня то і понад 1500 гривень, а то і більше 2000. Якщо ж ваш сайт буде мати тіц 50, то постовий коштує більше 150 рублів, а це вже і 3000 гривень і більше. Ех, щось я замріявся, мені до цього ще дуже далеко. Тут головне багато і наполегливо працювати.

Напишіть відгук