Search Posts

Робота в мережі: продаж посилань

Заробіток в інтернеті ніхто ще не відміняв. Одним із способів такого заробітку є продаж посилань. Багато є різноманітних бірж для продажу посилань. Вони дозволяють заробити гроші через інтернет а точніше копійки. Це ті які продають посилання на місяць, наприклад різні там сапи, трастлінки та інші.

Є ті які продають вічні посилання такі як блогун, гогетлінкс, гетготлінкс, ротапост. У останні три приймають тільки за умови наявності тіц і пр. Тобто треба вкладати багато часу, щоб їх роздобути. А можна просто зареєструвати домен із тіц і пр. Правда його треба ще найти. 

Та я поговорю про таку біржу посилань як казапа. З нею я працюю ось уже три дні. Вона значно краще підходить для того щоб заробити гроші в інтернеті. Зразу я не зовсім зрозумів інтерфейсу цієї біржі для заробітку. Однак потім я розібрався. Коротше у казапі є така кнопка фільтри.

Тиснете туди і вам пропонують ввести адрес вашого сайту. Ви вводите, і тут видає список посилань які підходять для вашого сайту. Ціна там принаймні для мене була від 8 до 12 рублів. Треба додати на сторінку де будете добавляти посилання метатег, а потім вам видасть код цього самого посилання. Його добавляєте на сторінку і потім шлете завдання на перевірку.

Через три дні гроші зарахуються на ваш рахунок. За ці три дні оптимізатор має час, щоб відмовитися від вашого посилання, якщо воно вам не підходить. Це чудова відповідь навіть на таке чудернацьке питання як заробити гроші в селі через інтернет. Тобто достатньо мати сайти юкоз і можна непогано підробляти. За вчора і позавчора у мене із одного гс на юкозі вийшло заробити 27 рублів.

теплиця своїми руками

Тепер вагаюся чи закинути туди решту своїх юкозів. Тоді заробіток в інтернеті попре. Коротше казапа для мене стала відкриттям. Тільки вона не є відповіддю на питання як заробити мільйон. Скоріше на питання як відщибнути кілька сотень рублів у місяць. А мінус комісія і перевеcти у гривні то вийде десь твердих сто гривень. При цьому можна буде тратити на роботу із цією біржею пів години на день, ну годину.

Це не рахуючи часу на розвиток тих сайтів які ви закинете у цю біржу.

Напишіть відгук