Search Posts

Робота в контакте

Робота в контакте, це чудова можливість додаткового заробітку на дому в інтернеті. Це вам не заповнення анкет, за які ви навряд чи потім отримаєте гроші. На кожному стовпі віднедавна розклеєні оголошення про роботу в контакте. Але дивно, що там немає ніякої електронної адреси чи вебсайту, а тільки телефон.

Чому такі люди, які можуть вам запропонувати роботу в інтернеті, не можуть створити собі сайту? Я знайшов через мережу в контакті одного такого роботодавця в контакті і він сказав, що треба приходити на конференцію на якій все пояснять. Ну то значить це вже не робота в інтернеті, бо треба кудись йти, а там дивись і заплатити за вхід і ще щось купити. Це нагадує всякі маркетингові піраміди — оріфлейми і емвеї.

Та я пропоную інший спосіб роботи в контакте — програма vktarget. Тут вам потрібно продавати лайки і тиснути, що вам подобається той чи інший запис користувача, який вам за це платить гроші. Що потрібно для цього? Треба зареєструватися на vktarget:  якщо ви працювали на різних поштовиках, то вам зареєструватися буде легко. Але якщо ви не знаєте як, то там все пише.

На цьому сервісі дійсно можна заробити гроші через мережу в контакте. Ще можна продавати різні записи на своїй стінці із посиланням на сайт рекламодавця. За це можна получити різні суми. Наприклад за лайки платять від 1 до 5 рублів. Я сьогодні наприклад продав 2 лайки по рублю і ще одна заявка є, але у мене швидкість нету впала і я виконаю її пізніше.

Це дасть можливість заробити в інтернеті на оплату хостингу чи наприклад для покупки якихось ключів до програм. Або ви зациклений і вам потрібно купити голоси в контакті, які ні на що не впливають, то тут також є можливість на них заробити. Та мені здається, що цей рейтинг в контакте ні для чого не потрібен, хіба перед друзями повимахуватись, як колись вимахувались мобілками.

Ну я думаю пояснив чому реєстрація в системі vktarget  вирішить всі ваші проблеми, які тільки існують. Прямо получилась розповідь на зразок тих, які пропонують нам по телевізору різні впарювачі різних непотрібних речей, наприклад суперпауер3000, який автоматично відкриває банку із шпротами.

Краще плюньте на цей заробіток  в контакті та й взагалі роботу в інтернеті  і йдіть замітати  вулиці чи місити бетон на будові. Або що ще можна зараз робити? Наприклад розводити худобу, садити бульбу і так далі, що ми в селі робимо.

теплиця своїми руками

Заробіток вдома це погано, бо ви втрачаєте комунікації із знайомими і стаєте неначе дикуном, який не виходить на вулицю, на зразок мене.

1 comment on Робота в контакте

Напишіть відгук