Search Posts

Робота в інтернеті: з чого почати

Я почав заробляти в інтернеті більше року тому. Почав я як і багато людей роботу в інтернеті із заробітку копійок на буксах та поштовиках. Потім чи навіть із самого початку я дізнався про заробіток на сайтах, але ті що писали про заробіток на буксах, казали що це досить складно, але відповідно і прибуток значно більший. Тому я трохи лякався складності і не спішив займатися створенням сайтів.

Тому спочатку я створив кілька блогів на жжшках, потім створив ось цей сайт. Та я зразу починав заробляти на цих сайтах, та зрозумів що це занадто швидко, бо вони нічого собою не являли. Потім я створив блог на платному хостингу та домені. Це далося мені досить складно, та все ж я зробив це. Правда я зразу не дуже то й розумів деякі деталі, але процес пішов.

З часом я закинув заробіток на буксах, почав вивчати мову програмування PHP, яка потрібна для створення шаблонів блогів на вордпрес. Навіть пробував створювати свої шаблони. Зараз я цим не займаюся а тільки беру готові шаблони і підпилюю, тобто вношу певні зміни для своїх потреб. Заробивши певні гроші на жжшках прийшлось їх закинути, адже їхні власники  ввели певні зміни і прийшлось почати все спочатку.

вірші про новий рік

Тоді за гроші зароблені на блогуні я створив ще кілька сайтів на платних хостингах та доменах. Потім я глибше дізнався про сайти і зараз займаюсь їхнім розвитком. Тому раджу зразу братися за створення сайтів. Навіть блог на безплатному хостингу із безплатним доменом може приносити прибуток. Головне в нього вкладати певні зусилля.

Напишіть відгук