Search Posts

Робота через інтернет

Що ж собою являє ця робота через інтернет? Я вже дуже багато про це писав, ця тема так званого заробітку в інтернеті вже багато кому надоїла. Та я один з тих, хто залишається вірним цьому напряму, цій професії. Робота через інтернет мене неймовірно захопила. Поступово я запримітив, що треба змінювати пріоритети.

Треба дивитися на масштаби того чи іншого способу заробляти гроші. Якщо наприклад ви виконаєте одне завдання за один цент, то щоб заробити 100 доларів, треба виконати 10000 завдань. Це як на мене виглядає дуже смішно і неправильно. Тому робота через інтернет повинна себе виправдовувати.

Звісно я сам себе обдурюю, зараз робота через інтернет мене ще не повністю забезпечує всім необхідним для життя. Та я хотів би поговорити про один напрям, який приніс мені одну з основних доль прибутку і дав мені можливість заробити стартовий капіталець, який я вклав у створення інших проектів які дають мені змогу заробити ще більше.

Це робота через інтернет за допомогою системи Блогун.

Блогун це система яка появилася однією із перших і стала допомагати людям, у яких немає можливості працювати фізично, або просто які не люблять працювати у колективі чи просто не люблять, коли на них хтось постійно викрикає. Заробіток на блогуні полягає у розміщенні постових на своєму блозі чи сайті. Також останнім часом туди можна додавати і твіттер-акуанти.

Також там було кілька цікавих нововведень, наприклад тепер мінімальна ціна за постовий становить 15 рублів. Що ж це собою являє: сума трохи мала, але це мінімум, ви можете ставити ціни і більші. Що ж таке ті 15 рублів реально? Якщо відняти комісію у 15 відсотків і перевести у гривні то це буде 3 гривні 30 копійок. Тобто не дуже то й багато.

як читати чужі повідомлення вконтакті

Така робота через інтернет мало кого зацікавить, ви уявляєте скільки треба написати постів, клавіатура може загорітися. Та все ж багато людей так працює. Якщо щодня писати по 3 статті на блог то у місяць отримаємо 270 гривень а мінімальна сума для виводу там 1000 рублів.

Цієї суми цілком вистачить для оплати хостингу сайту якщо він платний а також оплати за інтернет. Непоганий для мене блогун, не знаю як для вас.

Напишіть відгук