Search Posts

Поштові спонсори

Поштові спонсори або по народному поштовики це така ніби і забавка, але для декого серйозна річ. Там пробують заробити гроші і школярі і дорослі дядьки, тобто різна категорія людей.На поштових спонсорах клікають по рекламі, виконують завдання, які також полягають у реєстраціях на таких самих поштових спонсорах за 1-8 центів деколи навіть 10.

Наприклад заробітчани із поштового спонсора вммайл ру реєструються за гроші на вмзоні а клікери із вмзони на вмбесткз.Та тих поштовиків як грибів після дощу, хоча зараз і грибів то не дуже й є. От я думаю які ж перспективи у цих поштових спонсорів? Зараз починається епоха мережевої оптимізації сайтів, тобто за допомогою соціальних мереж пробують перетягнути юзерів. Іде накрутка лайків, твітів плюсодинів та інших показників, що на думку оптимізаторів впливає на їхні позиції в пошукових системах.

вирощування фасолі


Так на  поштових спонсорах є багато  неадекватних замовників завдань. Вони там ображають виконавців такими висловами як бан, чорний список. Це при тому, що людина ще нічого не робила, а її вже обізвали. Ще обзивають всяко тих людей, школотою різною. Але якщо вже хочеться працювати на ввмайл ру то працюйте.

картопля тайфун

Правда то дурна робота. На Iphone ви точно там не заробите, хіба що будете працювати днями і ночами. Ви вкладете набагато більше праці ніж буде результат. Як же ж можна працювати на тих поштових спонсорах. Це спочатку напевне прикольно. А потім появляється досвід і змінюються пріоритети, з’являється можливість заробітку в інтернеті іншим способом.

Напишіть відгук