Search Posts

Гроші в інтернеті

Чи є гроші в інтернеті? Так, вони є, це точно. Правда їх там неможливо взяти в руки бо вони віртуальні. Хоча їх можна розвіртуалити, перевівши спочатку в банк а потім в готівку.

Хоча можна в готівку гроші в інтернеті перетворити через посередників, наприклад у різних комп’ютерних клубах.  Гроші в інтернеті можна тримати за допомогою різних систем. Серед популярних в Україні це вебмані. Гроші можна вивести наприклад на картку приватбанку.

Вебмані це зручна штука, можна тримати гроші у кількох валютах, навіть у золоті. Ще є система яндекс-деньгі, але  я нею ніколи не користувався. Всі чомусь користуються вебмані і я йду за масою.

Та зараз є чудова новина для українців стосовно того де тримати гроші в інтернеті. В нас офіційно запустився пайпал. Пайпал це іноземна система і вона є самою популярною у світі, здається. Тому гроші в інтернеті у ній будуть зберігатися напевне надійно. Директор пайпал до речі профінансував створення острову у океані, де буде побудоване так зване ідеальне суспільство.
коли добре садити часник
Далі ще є система грошових рахунків алертпай. Про неї я знаю мало. Цікаво чи пайпаль витіснить вебмані, чи буде між ними конкуренція. Побачимо і тоді будемо тримати гроші в інтернеті там де буде більш вигідно.

Напишіть відгук