Search Posts

Біржа акцій програм-поштовиків

Сьогодні хотів би розказати про баіп wmdiller. Це біржа акцій, основу якої складають акції програм-поштовиків. Ця біржа дає можливість заробляти гроші граючи на різниці курсів акцій. Вони там часто скачуть. Наприклад я одного разу заробив 10 центів тільки з одної акції, хоча там були і більші стрибки, просто в мене не було достатніх коштів, щоб раніше купити ці акції.

Мінімальна сума виводу становить 60 центів. А мінімальної суми вводу немає, і в цьому напевне найбільша перевага цієї біржі. Крім того щодня йде прибуток від самої акції, однак він невеликий і щоб щось заробити треба мати їх достатньо багато.  Ціни за акцію коливаються від 40 центів до 1,1 долара. Щоб почуватися на біржі як риба у воді, потрібно знати всю історію коливань курсів акцій. Для цього я створив документ блокнота для цієї біржі.

Там на ній є така бігуча стрічка із поточним курсом акцій. Так я беру і копіюю її у блокнот. І відповідно в мене виходить велика база даних курсу акцій за довгий період. Потім я дивлюся на мінімальну і максимальну ціну певної акції і вирішую що робити, продавати чи купувати зараз акції які мають саму дешеву ціну.

Останній раз,коли зайшов на біржу то побачив великий стрибок акцій спонсора miniArtearn: ціна покупки стрибнула із 0,7$ до 1,94$, тобто більше як удвічі. Хтось скаже, що мовляв це ціна покупки а не продажу, але на біржі акцій можна виставляти лоти на продаж, і коли поточна ціна 1,94$ а ви поставите 1,6$ то вона буде показана як сама дешева ціна покупки і ви точно заробите гроші.

побудувати теплицю

Однак для цього потрібно спочатку купити акції по 0,7$ і проявити трохи терпіння, тобто почекати коли буде наступний стрибок цін. Він, наскільки я зрозумів, відбувається коли хтось скуповує велику кількість акцій, і відповідно пропозиція мала а попит великий що призводить до стрибка. І навпаки ціна падає коли викидається на продаж великий пакет акцій і відповідно пропозиція збільшується а попит незмінний.

Насамкінець хочу зазначити що біржа акцій цікава і чудова для старту людям із невеликим рівнем стартового капіталу. Ще раз наголошу що тут головне терпіння і чуття коли продати чи купити акції, але це чуття з’являється, коли ви будете аналізувати історію курсу акцій і робити відповідні висновки.

Напишіть відгук